Hurá na prázdniny!

Tak jsme se konečně dočkali a je tady léto a spolu s ním i vytoužená dovolená. Konečně můžete v praxi zužitkovat všechno, co jste se za celý rok v angličtině naučili. Ale co když si ještě nejste tak úplně jistí v kramflecích… Nezoufejte, i v létě je pro vás spousta možností, jak si svou angličtinu ještě upevnit.

Intenzivní kurzy

Jednou z nich je přihlásit se na letní konverzační kurzy. Většinou probíhají jeden týden a každý den zahrnují okolo pěti vyučovacích lekcí. Na nich vás čeká zopakování nejdůležitější gramatiky a hlavně procvičování běžných konverzací, které se vám na dovolené mohou hodit. Slovo intenzivní je na místě, protože pokud se něčemu věnujete každý den čtyři hodiny, v sobotu už můžete odlétat na dovolenou jako profíci.

Jazykové kurzy v zahraničí

Jedná se o spojení příjemného s užitečným – trávíte čas u moře, kde relaxujete, ale zároveň se každý den věnujete studiu angličtiny. Vhodné zvlášť pro ty, kteří rádi poznávají nové lidi a nestačí jim se jen celý den povalovat na pláži.

Na vlastní pěst

Pokud vám na předchozí dvě možnosti nezbývá čas nebo peníze a vaše dovolená už je opravdu za dveřmi, nemáte jinou možnost než si do kufru přibalit konverzační příručku a anglicky se učit za pochodu – prostě až si budete potřebovat objednat v restauraci, nezbytné výrazy se naučíte přímo na místě.

Přejeme vám příjemně strávenou dovolenou a spoustu zážitků s angličtinou!

Kontakty

Bc. Lukáš Petržela (jednatel)

tel.: 775 616 323 / 777 765 098

Účet: 2200447025/2010

IČO: 01887408 

Tipy pro Vás

Vážení rodiče a studenti. Od 11.3 do 15.3.2019 jsou jarní prázdniny a kurzy/kroužky tedy nebudou (vyjma kroužku na ZŠ Trávník v Přerově). Od 18.3.2019 pokračují všechny kurzy/kroužky dle rozvrhu. Přejeme příjmené prožití prázdnin. Tým EE

 

Report za měsíc leden/2019 ze všech kroužků a kurzů naleznete ve formátu pdf k tisku či stažení v sekci Publikujeme/Reporty.

 

Vážení rodiče a studenti. 1. pololetí pokračuje jako vždy standardním rozvrhem až do konce ledna 2019. Na to přímo navazuje 2. pololetí od začátku února 2019 (není třeba se jakkoliv znovu přihlašovat). Stran platby budete informováni prostřednictvím emailu/SMS na přelomu ledna a února tohoto roku. Děkujeme.

 

© 2011 - 2019 English Education

O webu