Hurá na prázdniny!

Tak jsme se konečně dočkali a je tady léto a spolu s ním i vytoužená dovolená. Konečně můžete v praxi zužitkovat všechno, co jste se za celý rok v angličtině naučili. Ale co když si ještě nejste tak úplně jistí v kramflecích… Nezoufejte, i v létě je pro vás spousta možností, jak si svou angličtinu ještě upevnit.

Intenzivní kurzy

Jednou z nich je přihlásit se na letní konverzační kurzy. Většinou probíhají jeden týden a každý den zahrnují okolo pěti vyučovacích lekcí. Na nich vás čeká zopakování nejdůležitější gramatiky a hlavně procvičování běžných konverzací, které se vám na dovolené mohou hodit. Slovo intenzivní je na místě, protože pokud se něčemu věnujete každý den čtyři hodiny, v sobotu už můžete odlétat na dovolenou jako profíci.

Jazykové kurzy v zahraničí

Jedná se o spojení příjemného s užitečným – trávíte čas u moře, kde relaxujete, ale zároveň se každý den věnujete studiu angličtiny. Vhodné zvlášť pro ty, kteří rádi poznávají nové lidi a nestačí jim se jen celý den povalovat na pláži.

Na vlastní pěst

Pokud vám na předchozí dvě možnosti nezbývá čas nebo peníze a vaše dovolená už je opravdu za dveřmi, nemáte jinou možnost než si do kufru přibalit konverzační příručku a anglicky se učit za pochodu – prostě až si budete potřebovat objednat v restauraci, nezbytné výrazy se naučíte přímo na místě.

Přejeme vám příjemně strávenou dovolenou a spoustu zážitků s angličtinou!

Kontakty

Bc. Lukáš Petržela (jednatel)

tel.: 775 616 323 / 777 765 098

Účet: 2200447025/2010

IČO: 01887408 

Tipy pro Vás

Vážení rodiče. V týdnu od 10. do 14.6.2019 budou probíhat poslední kurzy a kroužky AJ s rodilým mluvčím. Toto platí jak pro kurzy konané v jazykovém centru na Krapkově ulici, tak pro kroužky konané na školách a školkách. Děkujeme Vám za celeroční přízeň a budeme se těšit po letních prázdninách opět na viděnou. Tým EE.

 

 

Vážení rodiče, reporty za měsíc duben/2019 ze všech kroužků a kurzů naleznete ve formátu pdf k tisku či stažení v sekci Publikujeme/Reporty.

 

Vážení rodiče, reporty za měsíc březen/2019 ze všech kroužků a kurzů naleznete ve formátu pdf k tisku či stažení v sekci Publikujeme/Reporty.

 

© 2011 - 2019 English Education

O webu