Hurá na prázdniny!

Tak jsme se konečně dočkali a je tady léto a spolu s ním i vytoužená dovolená. Konečně můžete v praxi zužitkovat všechno, co jste se za celý rok v angličtině naučili. Ale co když si ještě nejste tak úplně jistí v kramflecích… Nezoufejte, i v létě je pro vás spousta možností, jak si svou angličtinu ještě upevnit.

Intenzivní kurzy

Jednou z nich je přihlásit se na letní konverzační kurzy. Většinou probíhají jeden týden a každý den zahrnují okolo pěti vyučovacích lekcí. Na nich vás čeká zopakování nejdůležitější gramatiky a hlavně procvičování běžných konverzací, které se vám na dovolené mohou hodit. Slovo intenzivní je na místě, protože pokud se něčemu věnujete každý den čtyři hodiny, v sobotu už můžete odlétat na dovolenou jako profíci.

Jazykové kurzy v zahraničí

Jedná se o spojení příjemného s užitečným – trávíte čas u moře, kde relaxujete, ale zároveň se každý den věnujete studiu angličtiny. Vhodné zvlášť pro ty, kteří rádi poznávají nové lidi a nestačí jim se jen celý den povalovat na pláži.

Na vlastní pěst

Pokud vám na předchozí dvě možnosti nezbývá čas nebo peníze a vaše dovolená už je opravdu za dveřmi, nemáte jinou možnost než si do kufru přibalit konverzační příručku a anglicky se učit za pochodu – prostě až si budete potřebovat objednat v restauraci, nezbytné výrazy se naučíte přímo na místě.

Přejeme vám příjemně strávenou dovolenou a spoustu zážitků s angličtinou!

Kontakty

Bc. Ryan Sandoval (jednatel)

tel.: +420 775 183 624 (CZ)

tel.: +420 773 177 621 (EN)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Účet: 2500709613/2010

IČO: 03612422

Tipy pro Vás

Vážení rodiče a studenti. V týdnu od 12.9.2022 začínají kurzy a kroužky AJ. O začátcích kurzů a kroužků budou všichni řádně přihlášení informováni prostřednictvím emailu/sms. Do všech kurzů a kroužků je možné se přihlásit na hlavní stránce. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na našich kontaktech. Přejeme Vám úspěšný vstup do nového školního roku a těšíme se s Vámi na viděnou. Tým EE

 

 

 

 

Vážení rodiče, vydané reporty naleznete ve formátu pdf k tisku či stažení v sekci Publikujeme/Reporty.

 

© 2011 - 2023 English Education

O webu